Zábava s koňmi

Párty poník

Chcete darovat zážitek, zpestřit oslavu, nebo splnit sen vašeho dítěte?
Objednejte si Párty poníka.

Poníka vždy doprovází animátorka v podobě víly, skřítka, krásné Mexičanky nebo podobně. Děti mají možnost se s poníkem pomazlit, česat ho a povozit se. Chvíle s poníkem můžete trávit u nás v areálu Westernového městečka, nebo vás můžeme navštívit u vás doma.

Cena:

animátorka s poníkem - 1. hodina    1000 Kč
každá další hodina    500 Kč

V případě objednávky poníka mimo areál Western parku + doprava.

Po vzájemné dohodě vám můžeme uspořádat komplet oslavu podle vašich představ v areálu Western parku, nebo vám poskytneme prostory a občerstvení si zabezpečíte sami.

Kontakt: tel. +420 739 719 370

Koně nejen pro jezdce – procházky s koněm

Máte rádi koně, ale strach vám brání v tom, abyste se na ně posadili? Nevadí, máme pro vás řešení, jak strach překonat a strávit tak nezapomenutelné chvíle s tímto úžasným zvířetem. Někdo chodí na procházky se psem, vy vezmete na procházku našeho koně. Zkušený instruktor vás povede krok za krokem. Můžete si koníka pohladit, očistit nebo učesat, při čemž se vzájemně poznáte a potom vám už nic nebrání v tom, abyste společně vyrazili za svým prvním dobrodružstvím.

Cena:

hodina strávená s koněm pod vedením instruktora – 500 Kč

Vycházky na koni a soukromé lekce jízdy na koni

Od 1. 7. 2017 za doprovodu zkušeného instruktora nabízíme vycházky na koni v krásném okolí Westernového městečka Boskovice. Dále nabízíme soukromé jezdecké lekce jízdy na koni pro děti i dospělé.

Ceník:

<td >    650 Kč

půlhodinová procházka    350 Kč
hodinová procházka
lekce jízdy    500 Kč