Praktické informace

VSTUPNÉ

Vstup do areálu městečka je volný ve všech měsících v roce. V parku se platí pouze za vybrané jednotlivé atrakce a představení dle vlastního výběru.

Parkování

Hosté ubytovaní v apartmán hotelu parkují přímo pod oknem svého bungalovu, kde mají vyhrazené parkovací místo za 50Kč/den. Majitelé 1 m2 parkují u bungalovů zdarma. Pro návštěvníky města, kteří nejsou ubytováni v areálu máme připraveno více jak dvě stě parkovacích míst před vstupem do areálu městečka. Parkoviště je zpoplatněno částkou 50Kč/den. Pokud je vozidlo opatřeno samolepkou propagující westernové městečko Boskovice, je cena parkování snížena na 20Kč/den. Parkoviště je monitorováno kamerovým systémem městské policie Boskovice.

Měna

Boskovický dolar. 10 BD (Bo$) = 12 CZK. Na území městečka se nachází směnárny v dostatečném počtu. Při platebním styku není akceptována jiná než místní měna. Směnárenské služby nejsou zpoplatněny. Přebytek dolarů je bez problémů opět možno bez poplatku směnit zpět. Dolary jsou raženy z kvalitních mincovních bronzů a menší hodnoty se často stávají pěkným suvenýrem, nebo součástí numismatických sbírek.

Pes

Pejsci do areálu mohou pouze na vodítku, děti i bez vodítka.

Ubytování

Rekreační poplatek je 7 Kč/osoba/noc.

Veškeré ubytování má check-in od 15:00 a check-out do 10:00.

Pracovní doba recepce

V této době se dovoláte na tel. 739 000 259.

Po - Čt 10:00 - 18:00
Pa - Ne 10:00 - 20:00

Zmeškané hovory vyřídíme následující den.

OTEVÍRACÍ DOBA

Areál je otevřen celoročně. Zahájení sezony 30. dubna 2016. V červnu a květnu program pouze o víkendech, v červenci a srpnu pravidelný program každý den.

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Do areálu je bezbariérový přístup.